žydinti pieva

Kretuono sala. M. Ilčiuko nuotr.

Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcija ieško komunikabilaus, kruopštaus ir iniciatyvaus žmogaus darbui LIFE integruotojo projekto „Naturalit“ komandoje koordinuojant projekte numatytas direkcijos veiklas.

Jeigu tau rūpi aplinkosauga, esi susipažinęs su „Natura 2000“ tinklo ir Lietuvos saugomų teritorijų specifika ir nori prisidėti prie gamtos vertybių išsaugojimo, turi gerus raštvedybos, laiko planavimo ir organizacinius gebėjimus, tau pažįstami projektų finansavimo, įgyvendinimo ir atsiskaitymo už rezultatus principai, turi vairuotojo pažymėjimą ir galimybę keliauti darbo reikalais, laukiame prisijungiant prie mūsų komandos!

Būsi atsakingas už:

  • Bendravimą su privačios žemės ir miško savininkais dėl bendradarbiavimo sutarčių sudarymo;
  • Savo paties, finansininko ir gamtosaugos eksperto darbų koordinavimą;
  • Viešuosius pirkimus ir sutarčių su tiekėjais sudarymą;
  • Bendradarbiavimą su projekto komunikacijos specialistu viešinant projekto veiklas Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijoje.

Sudarysime galimybę dirbti nuotoliniu būdu, o su kandidatu individualiai derinsime pageidaujamą darbo krūvį. Atsižvelgiant į tai, siūlomas atlyginimas 650-1300 Eur neatskaičius mokesčių.

Mes tau pažadame prasmingą ir motyvuojančią veiklą, galimybę mokytis ir profesiškai tobulėti, draugišką ir palaikančią bendradarbių komandą, galimybę geriau pažinti Lietuvos gamtą ir saugomas teritorijas.

Susidomėjai ir galvoji, kad galėtum sustiprinti mūsų komandą? Tuomet lauksime tavo CV el. paštu gedas.kukanauskas@aparkai.lt. (Telefonas pasiteirauti +370 687 59330). Prisistatymų laukiame iki š. m. liepos 1 dienos.