LIFE programos integruotojo projekto „Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje“ komanda ieško projekto Finansų kontrolieriaus. Jei turi finansininko darbo patirties, esi susipažinęs su projektų valdymo ir apskaitos principais, gerai moki anglų kalbą, teiki pirmenybę savarankiškam darbui, esi iniciatyvus ir atsakingas, nebijai iššūkių, myli gamtą ir nori savo darbu prisidėti prie jos išsaugojimo – gali būti, kad būtent tavęs mes ir laukiame savo komandoje.

Vienos pagrindinių užduočių projekto finansų kontrolieriui: projekto finansinės dalies planavimas, projekto finansinių ataskaitų rengimas, partnerių finansinių ataskaitų ir išlaidas pagrindžiančių dokumentų tikrinimas, projekto išlaidų tinkamumo vertinimas.

Ko dar gali tikėtis? Darbo komandoje, naujų pažinčių su įdomiais žmonėmis, galimybių pažinti gamtą, nuolatinio profesinio tobulėjimo, bendravimo su projekte dirbančiais ar su juo susijusiais – nuo Žemaitijos iki Dzūkijos – žmonėmis, galimybės panaudoti savo sukauptą patirtį sprendžiant svarbius projekto klausimus. Viską sunku ir trumpai išvardinti!

Tad jei tave sudomino šis pasiūlymas – nedvejodamas skambink, rašyk ar tiesiog užsuk pokalbiui!

Gyvenimo aprašymų lauksime el. pašto adresu: birute.valatkiene@apva.lt.

Daugiau informacijos apie projektą: www.naturalit.lt.

Kontaktai:

Birutė Valatkienė

Projekto „Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje” grupė

Projekto grupės vadovė

Tel.: (8 5) 205 47 95 / (8 615) 97 522

El. p.: birute.valatkiene@apva.lt