Medžiais apaugusios ganyklos buveinė

Balandžio 13 dieną, antradienį, kviečiame saugomų teritorijų specialistus į seminarą „Kalbame apie Natura 2000“. Nuotolinis renginys vyks 13:00-15:30 val. „Teams“ platformoje. Seminarą organizuoja Aplinkos projektų valdymo agentūra, LR aplinkos ministerija ir Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba.

„Šiandien, kai gamtosaugos sritis yra tapusi informacinės kovos lauku, kur susiduria skirtingos interesų grupės, nepaprastai svarbu tampa ne tik tai, ką komunikuojame, bet ir kaip tą darome, – teigia Monika Midverytė, LIFE integruotojo projekto „Naturalit“ komunikacijos specialistė. – Todėl norime pakviesti saugomų teritorijų specialistus į seminarą, kur kartu aptarsime, kaip efektyviai komunikuoti apie „Natura 2000“ saugomų teritorijų tinklą, kokios galėtų būti mūsų pagrindinės žinutės ir kaip kovoti su egzistuojančiais mitais“. Renginio metu taip pat bus aptartas „Natura 2000“ dienos minėjimas ir glaudesnio bendradarbiavimo galimybės.

Renginio pranešėjai – Aplinkos ministerijos Gamtos apsaugos politikos grupės vadovas Algirdas Klimavičius, Aplinkos ministro patarėjas, gamtos fotografas Marius Čepulis, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos Metodinio-analitinio centro botanikas Egidijus Žalneravičius ir „Naturalit“ projekto komunikacijos specialistė Monika Midverytė. Išsamiau susipažinti su programa galite čia:

RENGINIO PROGRAMA

Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams. Kviečiame registruotis užpildant šią trumpą anketą: