Siekiant padidinti LIFE integruotojo projekto matomumą ir žinomumą buvo sukurtas projekto logotipas ir trumpas pristatymo filmas.

,,LIFE Integruotasis projektas džiaugiasi įgaudamas formą ir spalvas, tapdamas labiau atpažįstamu ir girdimu. Projekto logotipo tikslas –  atspindėti projekto veiklų esmę, pabrėžti išskirtinumą ir suteikti unikalumo elementą. Kadangi minėtas projektas truks dešimt metų, jis turi būti lengvai atpažįstamas tiek Lietuvos, tiek tarptautinėje bendruomenėje” – sakė projekto ,,Natura 2000 tinklo valdymo optimizavimas Lietuvoje” grupės vadovė Birutė Valatkienė.

Projekto grupės vadovė atskleidė, kad logotipą sudaro simbolis ir pavadinimas (santrauka NATURALIT). Simbolis sudarytas iš apskritimo ir jį kertančių linijų, kurios simbolizuoja visapusišką apsaugą, rūpestį, kompleksiškumą, darną bei harmoniją. Pasirinkta žalia spalva atspindi augmeniją, pavasarį, gyvastį, atsinaujinimą, grožį, bei laisvę. Mėlynos spalvos juosta logotipe – vandens buveinių simbolis.

Kviečiame pažiūrėti trumpą pristatymo filmą, kuriuo buvo siekta trumpai ir patraukliai atskleisti projekto kompleksiškumą, tikslus ir veiklas, rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=fCJ182JGkt0&feature=youtu.be