Spalio 7 d. Žemaitijos nacionaliniame parke vyks, lankytojų vertinimu, geriausias renginys vaikams – teatralizuotas festivalis „Miško burtai”. Šiemet renginys vyks penktąjį kartą ir visus žavės įspūdinga programa. Kviečiame susipažinti ir registruotis.

„Miško burtų" iniciatorė, Baltijos aplinkos forumo atstovė Rita Grinienė

„Miško burtų” iniciatorė, Baltijos aplinkos forumo atstovė Rita Grinienė

Apie šių metų išskirtinumą renginio iniciatorė, Baltijos aplinkos forumo atstovė Rita Grinienė sako: „Mažąjį festivalio jubiliejų pažymėsime su dar įdomesne ir gausesne programa. Šiemet renginys turi temą – šikšnosparniai, tad kviečiame ruošti savo nuostabiuosius kostiumus! Žinoma, programa šiais mielais gyvūnėliais neapsiribos. Dalyvių lauks kaip niekad aktyvi muzikinė scena, kurioje pasirodymus surengs vietos atlikėjai, kasmet magiją kuriantys „Poezijos medžiotojai” ir šiemet pažiba tapsiantis multiinstrumentalistas Saulius Petreikis. Mažiausieji galės dūkti ir gėrėtis meno instaliacijomis atsinaujinusiame Mažųjų kaukų kampelyje. Festivalio zonoje šmirinės magiški personažai, pasirodymą surengs kojūkininkas-fokusininkas. Gamtą pajausti, joje įsibūti kvies vienintelė mokama renginio veikla – miško maudynės. Renginio intriga – ar pavyks surasti pasislėpusį Kaukų karalių. Nieko nelaukite – žymėkitės spalio 7 d. savo kalendoriuje ir planuokite išvyką į gražiausią Žemaitijos kampelį”.

„Miško burtai” 2023 m. programa (PDF)

Renginys nemokamas, nes festivalis organizuojamas įgyvendinant projektą  „Naturalit”. Jį finansuoja Europos Sąjungos LIFE programa ir Lietuvos Respublika. Šiemet renginiui paramą skyrė ir Plungės rajono savivaldybė. Visgi, organizatorių siekis – ilgainiui festivalį rengti be išorinės paramos ir jį plėsti – todėl festivalio lankytojai raginami įsigyti saugomų teritorijų lankytojo bilietą ir taip prisidėti prie būsimų festivalių, taip pat – skirti papildomą paramą renginiui. Būtina dalyvių registracija.