Metiniame partnerių pasitarime – darbai ir iššūkiai, bei naujasis partneris – Nacionalinė mokėjimo agentūra

Šių metų sausio 16 – 17 dienomis įvyko jau antrasis projekto partnerių metinis pasitarimas. Pasitarime aptartos aplinkosaugos sektoriaus aktualijos, bendri projekto valdymo ir veiklų pažangos klausimai, apžvelgtas praeitas laikotarpis. Šiame pasitarime mūsų buvo jau 60! Tai atspindi ir įsibėgėjusius darbus. Visi partneriai pristatė, ką svarbiausio nuveikė per pirmąją projekto fazę (2018-2019m.), pasidalino, su kokiais sunkumais […]
Metiniame projekto partnerių pasitarime didžiausias dėmesys sustiprintam bendradarbiavimui

Sausio 17 – 18 d. įvyko pirmasis projekto partnerių metinis pasitarimas. Pasitarime projekto partneriai, atsakingi už veiklų įgyvendinimą, pristatė pirmųjų metų veiklos rezultatus ir tolimesnius darbus, aptarė finansinius bei techninius projekto įgyvendinimo aspektus, vieningai sprendė šiuo metu kylančius iššūkius. Daug dėmesio įvairiose darbo grupėse buvo skirta konkrečių klausimų sprendimui ir komunikacijai su išorės partneriais. Pirmosios […]
